Sizlere Neler Sunuyoruz?

ANTALYA DECORHOME

2005 den beri sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda
Antalya Decor Home - Antalya ev dekorasyon tadilat
Antalya Decorhome

2005 ' ten bu güne anahtar teslimi işlerimizle hizmetinizdeyiz.

Bize gelin mekanınızı yenileyelim. Önce keşif yapıyor, sonra sizleri dinliyoruz. Birlikte malzeme seçimi yapıyoruz. Çizdiğimiz proje dahilinde elektrik, su, doğalgaz, klima, tesisatlarını belirleyerek, işimize başlıyoruz. Zamanında teslimat ve güvenilir bir ekiple çalışmak isterseniz bizi arayın. Müşteri memnuniyeti odaklı ve Koçtaş Yapı marketlerinin de mimarlık hizmetlerini veren bir firmayız.

Evinizi 45 günde yeniliyoruz.Planlı programlı bir ekiple çalışmak isterseniz bizi arayın. Mimari projelendirme ve müşteri memnuniyeti odaklıyız.

Size özel tasarım mobilyalar, banyo, seramik dösemesi, mutfak dizaynları, alcı tavan ve boya işlerini özenle anahtar teslimi yapabiliyoruz. İştemiş olduğunuz mobilya ve dekarasyon tadilatlarını projelerinizi mimarlarımız tarafından tasarlayıp hayata gecirebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti ücretsiz keşif zamanında montaj iş kalitesi ve güvenilir ekibimizle hedef kitlemize hitabetmekteyiz.

 • Mimar: Firdevs Ezergül
 • Koordinatör: Murat ÖZBAYKAN
 • Cep: 0 (532) 796 33 22
 • Tel: 0 (242) 322 32 01
 • Şirinyalı, Şavaş Cd. No:19, 07200 Muratpaşa/ANTALYA

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Ev Dekorasyonu, sıcak bir ev dekorasyonu insanların mutlu vememnun olmasını sağlar. Komple ev mobilyaları dekorasyonu alanında geniş tecrübeye sahip firmamız anahtar teslim evinizin tüm mekanlarını dekore eder. Evlerinizde gerekli gardrop, vestiyer, ayakkabılık vb. mobilya dekorasyon uygulamarında sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.

 • Anahtar Teslim

  - Tadilat Dekorasyon Ev Yenileme-İşlerimizi gününde ve belirtilen saatte yapmamız işletmemizin prensibidir.

 • Ücretsiz Keşif Fırsatı

  -Evinizi ücretsiz keşfedelim-Evinizi yenilemek istiyorsunuz fakat ne kadara maal olacak yada nekadar mı zaman sürecek

 • Fabrikadan Halka

  - Mobilya İmalatcısı -İmatlacı olarak fabrikadan halka direkt olarak isteğe uygun ürünleri ulaştırmaktayız.

 • Dış Cephe Kaplama

  - İç cephe boyama, montalama izalasyon-Eviniz çokmu ses geçiriyor, çokmu soğuk yada hiç güzel gözükmüyor mu öyleyse...

 • Mobilya imalatcısı

  - Mobilya İmalatcısı - Mutfak banyo ve çocuk odası mobilya ve dolapları bizzat kendi üretimimizdir.

 • İnşaat ve Tadilat

  - İnşaat ve tadilat işleri - Evinizde aksaklılkarmı var, musluğunuzmu bozuk, elektrik probleminizmi var, alçımı, fayansmı, pvc mi..

 • Elektrik Tesisatı

  - Elektirik arızası- Evimin elektrik problemimi var diyorsunuz. O zaman bu işi işin uzmanlarına bırakın hemen arayın...

 • Alçı-Boya İşleri

  -Evinizi renklendirelim-Evinizi yenilemek mi istiyorsunuz önce boyayarak başlamaya ne dersiniz. Bir çok renk çeşidi.

Aşağıdaki formudoldurun sizleri arayalım.

https://www.pandarastore.top/ https://www.apply-pictures.de/ http://www.expatcentrale.nl/ https://www.wohnungen-lorch.de/ https://www.gedichtehaus.de/ https://www.hi-drispenstedt.de/ https://www.vidmail.nl/ https://www.pc-legeres.de/ http://www.dapinternational.co.uk/ https://www.ross-cosmetic.de/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.psycoach-palacin.fr/ https://www.foony.nl/ https://www.sbt-rechtsanwaelte.de/ https://www.aam-boyer.de/ https://www.pandarastore.top/ http://www.rednosedesign.nl/ https://www.jackbroscie.nl/ https://www.maxtreppen.de/ https://www.carolath-collection.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.rusinvestor.de/ https://www.heike-habermann.de/ https://www.ois-quality.de/ http://www.tantrafuersie.de/ https://www.mispace.de/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.foony.nl/ http://www.trendart.nl/ https://www.michaeljordanjersey.top/ https://www.pc-legeres.de/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.hettrouwhuys.nl/ http://www.byeve.de/ https://www.tattoo-you.de/ https://www.beafennema.nl/ http://www.dapinternational.co.uk/ http://www.securimps.fr/ https://www.it4owl.de/ http://www.admoveo.nl/ http://www.esbruderschaft.de/ https://www.rusinvestor.de/ https://www.autogaspro.de/ https://www.foony.nl/ https://www.ballrider.de/ http://www.ibblaneck.de/ https://www.exphase.de/ https://www.jongart.de/ http://www.topleftpixel.de/